PARTNER PORTALU
Jadalnia Riva.

Jadalnia Riva.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 25 gru 2017 13:42 (aktualizacja: 27 gru 2017 14:18)

Jadalnia „Riva”

„Riva” to meble wykonane z elementów litego drewna dębowego (fronty) i naturalnej okleiny (korpusy, blaty). Pasują zarówno do aranżacji w stylu industrialnym, jak i pomieszczeń urządzonych klasycznie.

W programie mebli do jadalni znajdują się: 3 rodzaje witryn z oświetleniem LED, uchwytami wykonanymi z litego drewna, z systemem otwierania drzwi i szuflad push to open oraz zawiasami z cichym domykiem; 2 rodzaje barków – obrotowy prosty i obrotowy narożny oraz szafka z barkiem; regał z oświetleniem LED; 4 rodzaje komód z uchwytami wykonanymi z litego drewna, z systemem otwierania drzwi i szuflad push to open oraz zawiasami z cichym domykiem; 2 witrynki wiszące z oświetleniem LED; zestawy RTV – panele i szafki mini i maksi; 4 rodzaje stołów, w tym stół na nodze kolumnowej i ławostół pneumatyczny oraz 2 stoliki kawowe; komplet krzeseł; półki wiszące i gadżety meblowe (zegar, zegar potrójny, stacja pogody). Wybarwienie: dąb burgundzki.

W przypadku jadalni „Riva” wyjątkowy klimat tworzą meble o ciemnej, głębokiej barwie dębu burgundzkiego. Nowoczesne bryły o frontach z litego drewna i korpusach w okleinie naturalnej sprawiają wrażenie masywnych i ciężkich, lecz odpowiednie proporcje geometrycznych form wprowadzają ład i harmonię opartą na symetrii. Współgra z nią wykończenie łagodnie zaoblonych krawędzi. Gięte uchwyty zlicowane z frontami witryn, szafek, komód i barków nadają meblom elegancji i wdzięku. „Riva” posiada też ciekawe technologicznie rozwiązania, takie jak system otwierania drzwi i szuflad push to open, zawiasy z cichym domykiem czy energooszczędne oświetlenie LED.