Kolekcja tkanin Senegal. Fot. Toptextil

Kolekcja tkanin Senegal. Fot. Toptextil

  • Autor: mg
  • 10 sty 2017 14:50 (aktualizacja: 10 sty 2017 14:58)

Kolekcja tkanin „Senegal”

Kolekcja tkanin obiciowych „Senegal” to przykład innowacyjnego podejścia do tworzenia mebli. Zestawienie wielu wariantów krat i kilku rodzajów pasów sprawia, że każdy może poczuć się jak designer i zaprojektować swój niepowtarzalny mebel.

Kilka wersji kolorystycznych pozwala na dopasowanie kolekcji do każdego wnętrza. Mając do dyspozycji tylko jedną kolekcję, można stworzyć własne połączenie wzorów bez obaw o niedopasowanie, ponieważ kolekcja podzielona została na 9 grup kolorystycznych – od klasycznych brązów, poprzez błękity, pastele, a nawet odważne kompozycje granatu i czerwieni, w ramach których z pozoru różne wzory materiału idealnie pasują do siebie na meblu.

Potwierdzeniem wysokiej jakości tkanin z kolekcji „Senegal” są atesty przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Ich dodatkowym atutem jest odporność na żarzący się papieros zgodnie z normą PN-EN 1021-1:2014-12, która gwarantuje, że układ tapicerski odporny jest na tlenie, a nawet zapłon płomieniem, spowodowany tlącym się papierosem – to najczęstsza przyczyna pożarów w domach.

Od kiedy na rynku: lipiec 2016 rok