Biznesmeblowy.pl

Kuchnia Bristol. Fot. Halupczok.jpg

Kuchnia "Bristol"

  • Autor: Redakcja
  • 10 sty 2016 20:08

Kuchnia „Bristol” to połączenie pełnej smaku przeszłości z funkcjonalną teraźniejszością. Kuchnię cechują naturalne surowce, urzekająca kolorystyka, która w połączniu z perfekcyjnie wykonanymi stylizowanymi gzymsami, wspornikami, kroksztynami i pilastrami wyróżnia ją spośród innych modeli kuchni.

Wyróżnikiem kuchni jest zastosowanie naturalnych materiałów. Fronty są wykonane z litego drewna dębowego lub jesionowego. Pokryte zostały lakierem w kolorze białym lub ecru, który jednak nie zakrywa naturalnego rysunku drewna. Elementy kuchni, jak np. ozdobna boazeria, blat barku, czy rampa wisząca wykonano z naturalnego drewna dębowego w naturalnym kolorze - dla ocieplenia aranżacji. Szerokie pilastry mają funkcję użytkową, kryją w sobie szafki cargo lub szufladki. Zdecydowano się na śmiałe połączenie klasycznej kuchni z amerykańskim sprzętem retro wysokiej klasy.

Za frontami szuflad kryją się nowe odpowiednio zaaranżowane podziały wykonane z naturalnej sklejki dębowej. Dzięki dobrze zaplanowanej organizacji wnętrz można wygodnie wypełnić każdą szufladę, nie tracąc rozeznania. Uporządkowano i wykorzystano maksymalnie cenną powierzchnię.

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu połączonego z najnowszą technologią stworzono wytworne, ale i funkcjonalne, ciepłe wnętrze. Kuchnia wykonywana jest na indywidualne zamówienie Klientów wg wymiarów pomieszczenia.

Projektanci: Adrian Halupczok, Tomasz Przybyła

Od kiedy na polskim rynku: 2015

Okres gwarancji: 2 lata

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak

ZAREJESTRUJ SIĘ

SPONSOR

PARTNERZY


ORGANIZATORZY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI