PARTNER PORTALU
Narożnik Davos.

Narożnik Davos.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 25 gru 2017 12:51 (aktualizacja: 27 gru 2017 12:35)

Narożnik „Davos”

„Davos” to elegancki, nowoczesny i wysoce funkcjonalny narożnik. Jego stylistyka wpisuje się w najnowsze trendy. Zastosowana w nim funkcja jest efektem udoskonalenia znanego na rynku mechanizmu typu „puma”.

Klient nie stoi już przed wyborem unoszenia poduch oparciowych i wkładania pod nie wałków bądź odkładania poduch. Zmodernizowana funkcja pozwala na zastosowanie oparcia na stałe.

W standardzie narożnik wyposażony jest w zagłówki ze stopniową regulacją pochylenia, co ułatwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Bogaty wybór tkanin, w tym łatwo zmywalnych, pozwala stworzyć niepowtarzalny mebel.

Cechy wyróżniające narożnik: wysoki komfort użytkowania osiągnięty dzięki zastosowaniu systemu podwójnego sprężynowania (sprężyna falista i sprężyna bonellowa) oraz pianki o wysokiej gęstości (VP35) na całej powierzchni siedzenia i leżenia; konstrukcja ramowa (drewno bukowe, ewentualnie – sklejka); mebel jest trwały, a jednocześnie stosunkowo lekki; zagłówki z możliwością regulacji pochylenia; duża powierzchnia leżenia – 200 x 140 cm; łatwe rozkładanie typu „wysuwana puma”; duży i łatwo dostępny pojemnik na pościel (240 litrów); w siedzisku charakterystyczne wciągi; wymiary zewnętrzne – 260 x 178 cm.