PARTNER PORTALU
Narożnik Tokio.

Narożnik Tokio.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 25 gru 2017 12:53 (aktualizacja: 27 gru 2017 12:35)

Narożnik „Tokio”

„Tokio” to elegancki i komfortowy narożnik przeznaczony do każdego salonu. Jego wygodę kształtuje wysokie oparcie zintegrowane z regulowanymi zagłówkami. Zastosowana funkcja rozkładania jest efektem udoskonalenia znanego na rynku mechanizmu typu „puma”.

Użytkownik nie musi już odkładać poduch oparciowych podczas rozkładania narożnika. Z kolei bogaty wybór tkanin, w tym łatwo zmywalnych, ułatwia zindywidualizowanie mebla.

Cechy wyróżniające narożnik: wysoki komfort użytkowania osiągnięty dzięki zastosowaniu systemu podwójnego sprężynowania (sprężyna falista i sprężyna bonellowa) oraz pianki o wysokiej gęstości (VP35) na całej powierzchni siedzenia i leżenia; konstrukcja ramowa (drewno bukowe, ewentualnie – sklejka); mebel jest trwały, a jednocześnie stosunkowo lekki; zagłówki z możliwością regulacji pochyleni; duża powierzchnia leżenia – 200 x 140 cm; łatwe rozkładanie typu „wysuwana puma”; duży i łatwo dostępny pojemnik na pościel (240 litrów); w siedzisku charakterystyczne wciągi; wymiary zewnętrzne – 246-260 x 178 cm.