PARTNER PORTALU
Sypialnia Diuna.

Sypialnia Diuna.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 25 gru 2017 13:44 (aktualizacja: 27 gru 2017 14:19)

Sypialnia „Diuna”

„Diuna” to meble wykonane z elementów litego drewna (fronty) i naturalnej okleiny (korpusy, blaty). Dzięki nim urządzimy apartament mieszkalny lub hotelowy.

W programie mebli do sypialni znajdują się: 3 rodzaje łóżek (140 cm, 160 cm, 180 cm) z tapicerowanym zagłówkiem (w opcji dodatkowej możliwy jest schowek na pościel z podnośnikiem materaca oraz oświetlenie spodu łóżka z czujnikiem ruchu); 6 rodzajów szaf (duże, małe, z lustrem, bez lustra) z systemem otwierania drzwi i szuflad push to open; szafki nocne – prawa i lewa; komoda 2D2SZ z frontem z litego drewna, z systemem otwierania drzwi i szuflad push to open; toaletka z nadstawką, lustrem i stołkiem. Wybarwienie: wenge.

Za jakość snu odpowiada obszerne łoże z praktyczną ławeczką i ozdobnym tapicerowanym zagłówkiem. Po jego obu stronach znajdują się szafki nocne z lampami w baśniowej stylistyce. Dla pani przeznaczona jest elegancka toaletka z nadstawką i lustrem oraz niewielkim stołkiem. Do kompletu szafa – na przykład czterodrzwiowa, z lustrem i szufladami.

„Diuna” jest ekskluzywna i nowoczesna – drzwi i szuflady otwierają się w systemie push to open, a łóżko, w opcji dodatkowej, wyposażono w podnośnik materaca i oświetlenie spodu na czujnik ruchu. Subtelna, płynna linia wzornicza mebli oraz dopełniające się kolory: okleiny frontów w głębokim czekoladowym wybarwieniu wenge i lśniącej lakierowanej czerni wstawek korespondują z białą dekoracją ścian i wyszukanymi dodatkami.