PARTNER PORTALU
Sypialnia Riva.

Sypialnia Riva.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 25 gru 2017 13:52 (aktualizacja: 27 gru 2017 14:19)

Sypialnia "Riva"

„Riva” to meble wykonane z elementów litego drewna (fronty) i naturalnej okleiny (korpusy, blaty). Pomogą zaaranżować wnętrze nastrojowej sypialni.

W programie mebli do sypialni znajdują się: 3 rodzaje łóżek (140 cm, 160 cm, 180 cm) z tapicerowanym zagłówkiem (w opcji dodatkowej możliwy jest schowek na pościel z podnośnikiem materaca oraz oświetlenie spodu łóżka z czujnikiem ruchu); 3 rodzaje szaf (tapicerowane z lustrem i bez lustra) z systemem otwierania drzwi i szuflad push to open; szafki nocne – prawa i lewa; komoda 2D2SZ z frontem z litego drewna, z systemem otwierania drzwi i szuflad push to open; toaletka z nadstawką, lustrem i stołkiem. Wybarwienie: dąb burgundzki.

Klimat sypialni „Riva” tworzą meble o ciemnej, głębokiej brązowej barwie. Dąb burgundzki, który pokrywa drewniane fronty i korpusy w okleinie naturalnej, koresponduje z tkaniną obiciową i ciemnym szkłem Lacobel. Nowoczesne meble o klasycznym rodowodzie sprawiają wrażenie masywnych i ciężkich, ale odpowiednie proporcje geometrycznych form wprowadzają ład i harmonię opartą na symetrii. Koresponduje z nią wykończenie łagodnie zaoblonych krawędzi. Gięte drewniane uchwyty, zlicowane z frontami szafek nocnych, komody, szafy i toaletki, nadają bryłom elegancji. Dwuosobowe łoże posiada tapicerowany zagłówek, a w szczycie dolnym wygodną ławeczkę służącą do przebierania. W opcji dodatkowej można wybrać wzbogaconą wersję – z pojemnikiem na pościel i oświetleniem zagłówka na czujnik ruchu. To nie jedyne udogodnienia – „Riva” wyposażona jest również w zawiasy z cichym domykiem oraz system push to open. Oprócz łóżka, w sypialni znajdują się szafki nocne, komoda, szafa oraz toaletka z nadstawką.