PARTNER PORTALU
Sypialnia Starlet White. Fot. Forte

Sypialnia Starlet White. Fot. Forte

  • Autor: Redakcja
  • 30 gru 2017 16:33

Sypialnia "Starlet White"

Kochacie jasne, nowoczesne i luksusowe wnętrza? Wybierzcie sypialnię "Starlet White! Białe, eleganckie łóżko zapewni komfortowy sen, a miękki, wyprofilowany zagłówek oraz dobrane stylistycznie lampki nocne uprzyjemnią wieczorny relaks z książką.

Warte podkreślenia w kolekcji są następujące cechy: komoda i szafki nocne przy łóżku (łóżko z szafkami nocnymi stanowią całość) nie posiadają uchwytów, a jedynie specjalne podfrezowanie w elementach frontowych. Łóżko posiada białe tapicerowane elementy: ozdobny wyprofilowany na wysokim szczytku oraz na siedzisku otwieranej ławeczki. Opcjonalne oświetlenia zimne do łóżka: wysięgnikowe do czytania oraz podświetlające spód łóżka, które dodaje mu lekkości. Szeroka gama szaf, wnętrze szafy można indywidualnie konfigurować stosując półki i komody. Fronty w komodzie i szafkach nocnych wykonane z płyty MDF opłaszczowane folią PCV w białym połysku.

Z pewnością zachwyt wzbudzi też system podświetlenia łóżka, który daje wrażenie lekkiego, wręcz lewitującego mebla. Ważnym elementem serii są szafy - dostępne w czterech szerokościach – z możliwością indywidualnej konfiguracji wnętrza za pomocą dodatkowych półek czy wewnętrznej komody z szufladami. Ułatwi to utrzymanie porządku w garderobie, a znalezienie odpowiedniego ubioru do pracy lub na kolację z przyjaciółmi zajmie dosłownie chwilę. 

Na rynku od: lipiec 2017

Okres gwarancji: wynika z rękojmi