PARTNER PORTALU
System modułowy Belize.

System modułowy Belize.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 31 gru 2017 00:36

System modułowy „Belize”

Kolekcja „Belize” reprezentuje nowatorskie spojrzenie na potrzeby wzornicze współczesnych mieszkańców zarówno małych, jak i dużych miast. Rozbudowany system modułowy pozwala na stworzenie mebli dopasowanych zarówno do prowadzonego stylu życia, jak i do wielkości pomieszczenia.

Kolekcja, oprócz standardowych funkcjonalności, takich jak: wyjątkowa miękkość, funkcja spania czy regulowane zagłówki, może zostać wyposażona w akumulator umożliwiający elektryczne rozkładanie funkcji relaksu. Zaletą „Belize” jest także ergonomiczna wysokość i głębokość siedziska, która przekłada się na wysoki komfort wypoczynku. Ergonomię kolekcji uzupełnia nowoczesne wzornictwo. Wygląd prostych, eleganckich brył podkreślony został bokami dostępnymi w dwóch wariantach: z pionowymi przeszyciami lub dekoracyjną metalową obręczą nogi. Mebel może być tapicerowany jakościową skórą albo tkaniną wybraną z szerokiej gamy materiałów obiciowych, dostępnych w ofercie producenta. Na ostateczny charakter kolekcji wpływa też dobór nóg, które mogą być metalowe lub drewniane.

Kolekcja modułowa „Belize” składa się z wielu elementów: sof, elementów narożnych, które pozwalają na zbudowanie wymarzonej sofy czy narożnika. Przeznaczenie: salon, pokój dzienny.