PARTNER PORTALU
System modułowy Hampton.

System modułowy Hampton.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 02 sty 2018 11:36 (aktualizacja: 12 sty 2018 09:53)

System modułowy „Hampton”

„Hampton” to kolekcja modułowa, która łączy w sobie estetykę ponadczasowej elegancji z zaawansowanymi funkcjonalnościami, gwarantującymi wysoki komfort wypoczynku. Dzięki dostępnym modułom meble z łatwością dopasujemy do indywidualnych potrzeb i metrażu pomieszczenia. Sprawdzą się one zarówno jako sofa w mieszkaniu singla, jak i obszerny narożnik w wielorodzinnym domu.

„Hampton” przykuwa wzrok nowoczesnym wyglądem. Kolekcja łączy wzornictwo z powszechnie znanymi funkcjonalnościami, takimi jak funkcja spania, praktyczny pojemnik, oraz nowoczesnymi rozwiązaniami – między innymi elektronicznie sterowaną funkcją relaksu oraz portem USB czy regulowanymi, telewizyjnymi zagłówkami o kącie nachylenia 120 stopni. Kolekcja daje możliwość samodzielnego decydowania o detalach – poszczególnych funkcjach czy wyborze spośród 3 rodzajów nóg. Jest dostępna nie tylko w bogatej gamie tkanin obiciowych, ale również w pełnej skórzanej odsłonie.

Kolekcja modułowa „Hampton” składa się z wielu elementów: sof, elementów narożnych, które pozwalają na zbudowanie wymarzonej sofy czy narożnika. Przeznaczenie: salon, pokój dzienny.