PARTNER PORTALU
System Giostra

System Giostra

  • Autor: Redakcja
  • 02 sty 2018 11:03

Systemy "Giostra" i "Dama"

"Giostra" i "Dama" to systemy półek i stelaży, dzięki którym możemy funkcjonalnie i estetycznie podzielić przestrzeń mieszkania.,

"Dama" jest strukturą połączonych półek, które można mocować poziomo w zależności od wymagań przestrzeni lub zgodnie z organizacją przedmiotów jakie mają być przechowywane. Dzięki wielu komponentom, takich jak półki o różnych wymiarach, haczyki wielofunkcyjne czy uchwyty, "Dama" jest idealna zarówno do kuchni jak i łazienki. Z łatwością może zostać przekształcona z prostego systemu regałowego do prawdziwego mebla.

"Giostra" jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje podzielić przestrzeń w piękny i racjonalny sposób. Montaż to jedynie przymocowanie do sufitu i podłogi, pozwala na tworzenie różnych miejsc bez zamykania widoczności całej przestrzeni, może zawierać różnorodne przedmioty dzięki umieszczonym elementom na stelażu. Nie ma przestrzeni, do której "Giostra" nie pasowałaby. Z nowoczesnym i prostym designem z łatwością integruje się z otoczeniem. Każde miejsce - przestrzeń do mieszkania lub do pracy, o dużych czy o małych rozmiarach, stanie się bardziej funkcjonalna bez radykalnych zmian konstrukcyjnych.

Na rynku od: 2017

Okres gwarancji: 2 lata