PARTNER PORTALU
Zestaw wypoczynkowy Brig.

Zestaw wypoczynkowy Brig.

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 25 gru 2017 12:47 (aktualizacja: 27 gru 2017 12:35)

Zestaw wypoczynkowy „Brig”

„Brig” to komfortowy i praktyczny narożnik o kompaktowych wymiarach. Bez problemu wpisuje się w przestrzeń zarówno małych mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.

Bogactwo dodatkowych opcji i tkanin ułatwia zindywidualizowanie produktu. W standardzie narożnik wyposażony jest w zagłówki ze stopniową regulacją pochylenia – dzięki nim użytkownik zyskuje komfort wysokiego oparcia.

Cechy wyróżniające narożnik: wysoki komfort użytkowania osiągnięty dzięki zastosowaniu systemu podwójnego sprężynowania (sprężyna falista i sprężyna bonellowa) oraz pianki o wysokiej gęstości (VP35) na całej powierzchni siedzenia i leżenia; konstrukcja ramowa (drewno bukowe, ewentualnie – sklejka); mebel jest trwały, a jednocześnie stosunkowo lekki; zagłówki z możliwością regulacji pochylenia; duża i równa powierzchnia leżenia – 210 x 140 cm; łatwe rozkładanie typu „puma”; duży i łatwo dostępny pojemnik na pościel (245 litrów); różnorodność dodatkowych opcji (stolik pod laptop, bok z pojemnikiem); wymiary zewnętrzne – 242 x 163 cm.