Konkurs "Meble Plus - Produkt 2020": przedłużamy czas na zgłoszenia!

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2020": przedłużamy czas na zgłoszenia!

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 04 gru 2019 17:42 (aktualizacja: 04 gru 2019 17:45)

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2020": przedłużamy czas na zgłoszenia!

Nie zdążyłeś zgłosić produktów do najstarszego konkursu meblowego w w Polsce? Nic straconego! Dla spóźnialskich przedłużyliśmy termin zgłoszeń do 15 grudnia!

Ciekawe wzornictwo, wysokie walory funkcjonalne i jakościowe, zgodność z aktualnymi trendami – to te cechy mebli, akcesoriów i materiałów dla meblarstwa, które promujemy i nagradzamy w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku”. Zwycięzców konkursu, organizowanego już od 18 lat przez magazyn Meble Plus i portal Biznesmeblowy.pl, wyłoni 30-osobowe jury, składające się z ekspertów meblowego rynku: projektantów mebli i wnętrz, przedstawicieli dystrybutorów mebli i akcesoriów meblowych, reprezentantów uczelni technicznych i artystycznych, a także instytucji wspierających polskie meblarstwo.

Przedmiotem konkursu są produkty zgłoszone w 15 kategoriach:
- meble tapicerowane do salonu
- meble skrzyniowe do salonu
- fotele i krzesła
- meble do jadalni
- meble do sypialni i garderoby
- meble do kuchni
- meble do łazienki
- meble dziecięce i młodzieżowe
- meble do gabinetu i biura
- meble do przestrzeni publicznej
- elementy i półfabrykaty meblowe
- akcesoria meblowe
- materiały do uszlachetniania płyt
- materiały tapicerskie
- technologie dla przemysłu meblarskiego

Zgłoszenie produktu odbywa się poprzez nadesłanie do redakcji magazynu Meble Plus w terminie do 15 grudnia 2019  roku wypełnionej Karty Rejestracyjnej oraz Karty Produktu wraz z dokumentacją (materiał ilustracyjny, opis techniczny, katalog itp.) - więcej informacji i przyjmowanie zgłoszeń: produktroku@publikator.com.pl, kom. 609 792 074.

Redakcja magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl jak co roku przyzna także tytuł Człowieka Roku oraz Firmy Roku - za największe w 2018 roku dokonania dla branży meblarskiej. Nagrody  te są wynikiem internetowego plebiscytu, który odbędzie się na łamach portalu Biznesmeblowy.pl.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz wyróżnień w konkursie odbędzie się podczas gali towarzyszącej 4 Design Days - największemu w tej części Europy wydarzeniu związanemu z designem, architekturą i projektowaniem - w dniach 6-9 lutego 2019 roku!

>>>ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU<<<