Szuflada SevrollBox Slim

Szuflada SevrollBox Slim

  • Autor: Redakcja
  • 24 paź 2018 10:42

Szuflada SevrollBox Slim

Szuflady odgrywają ogromną rolę w dobrej organizacji wnętrza szafy czy też garderoby. Dzięki nim porządek oraz łatwy dostęp do ubrań jest gwarantowany.

Nowością na rynku są szuflady SEVROLL BOX SLIM. Ich designerski wygląd oraz kolorystyka (biały i grafit) pozwalają na wykonanie nowoczesnej szuflady. Boki szuflad występują w 3 wysokościach: 84 mm, 167 mm oraz 199 mm. Innowacją jest grubość ścianki bocznej, która jest zdecydowanie mniejsza niż w szufladach dostępnych dotychczas na rynku. Dzięki temu można umieścić w szufladzie o wiele więcej rzeczy. Zintegrowany system prowadnic z cichym domykiem nadaje komfort użytkowania, a pełen wysuw zapewnia nieograniczony dostęp do szuflady.

Dwupoziomowa regulacja szuflady pozwala na idealne ustawienie frontu w zabudowie. Regulacja frontu znajduje się wewnątrz szuflady, co znacznie ułatwia jego precyzyjne ustawienie i sprawia, że nie trzeba wyjmować całej szuflady, aby ją wyregulować (gdy szafa znajduje się przy ścianie). Spód szuflady stanowi płyta 16 mm, której, co bardzo istotne, nie trzeba frezować.

Powyższe cechy odróżniają szufladę SEVROLL BOX SLIM od szuflad dostępnych na rynku. Bardzo ważny atut stanowi także fakt, że dopuszczalne obciążenie jednej szuflady wynosi aż 40 kg. Producent wprowadził na rynek system, który nie tylko posiada wysoką wartość estetyczną, ale również praktyczną, umożliwiającą łatwy montaż, który jest możliwy dzięki monolitycznym bokom o prostokątnym kształcie. Niezwykle ważny jest również prosty demontaż szuflady, dzięki małym zatrzaskom, które po jednym kliknięciu uwalniają boki szuflady. Dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia szuflad w akcesoria w postaci przegród dostępnych w kolorach białym i szarym oraz szarym welwecie. Dzięki nim wnętrze szuflady jest doskonale zorganizowane, a wszystkie drobne rzeczy np. biżuteria czy paski lub krawaty mają swoje miejsce. Jak widać szuflady SEVROLL BOX SLIM łączą w sobie wiele praktycznych atutów, które odgrywają ważną rolę zarówno dla montażysty, jak i końcowego użytkownika. 

Na rynku od: 2017

Gwarancja: 50 000 cykli otwórz-zamknij