Jadwiga Husarska-Sobina. Fot. Propertydesign.pl

Jadwiga Husarska-Sobina. Fot. Propertydesign.pl

  • Autor: Redakcja
  • 26 sty 2017 14:01

"4 Design Days" - krzesło biurowe niejedną ma formę

Jadwiga Husarska-Sobina – projektantka, współpracująca między innymi z firmą Paged – weźmie udział w dyskusji podczas Forum Branży Meblowej, w dniu 16 lutego 2017. Hasło przewodnie panelu dyskusyjnego to "Krzesło biurowe niejedną ma formę", a uczestnicy będą rozmawiali m. in. o roli wzornictwa i projektu w meblarstwie.

Jest absolwentką i konsultantką Wydziału Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studiowała Design w Lahti Institute of Design w Finlandii oraz na University of Arts and Design w Budapeszcie. Prowadzi własne studio projektowe Husarska Design Studio i współpracuje z liczącymi się producentami mebli (m. in. firmą Paged). 

"Krzesło biurowe niejedną ma formę" - to tytuł panelu dyskusyjnego, który będzie częścią Forum Branży Meblowej - wydarzenia organizowanego w ramach "4 Design Days" w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Hasło to będzie punktem wyjścia do rozmowy o roli wzornictwa w procesie produkcji, sprzedaży i promocji mebli.

O tym, czym jest dla mebla design, na ile jest to kwestia wyglądu, a na ile funkcjonalności i dostosowania do realiów produkcji, dyskutowano już wielokrotnie, ale wciąż jest to temat ważny i w dużej mierze kluczowy dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces rynkowy. Z trudnymi pytaniami dotyczącymi designu zmagają się na co dzień między innymi producenci mebli biurowych. Jest to wyjątkowy segment rynku, w którym od kilku sezonów zachodzą dynamiczne i ważne zmiany. Czy miejsce pracy może być naszym drugim domem i na odwrót - czy trend home office będzie się rozwijał, otwierając tym samym drogę nowym pomysłom na aranżację biurowo-domowych wnętrz? O tym między innymi będą dyskutować uczestnicy panelu dyskusyjnego, na który serdecznie zapraszamy - 16 lutego 2017, godz. 15.30, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Czytaj więcej: FORUM BRANŻY MEBLOWEJ

Czytaj więcej: 4 DESIGN DAYS


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ