Biznesmeblowy.pl

Fot. Paged

Firma Paged ma nowego prezesa

  • Autor: bm
  • 16 cze 2016 11:02 (aktualizacja: 17 cze 2016 08:47)

Rada Nadzorcza Paged SA, na posiedzeniu w dniu 14 czerwca 2016 powołała nowego Prezesa Zarządu. Został nim Tomasz Modzelewski. Według uchwały został powołany na okres nie dłuższy niż 5 lat. Uchwała wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2016. Tomasz Modzelewski zastąpi dotychczasowego Prezesa Daniela Mzyka.

Daniel Mzyk złożył rezygnację z pełnionej funkcji z dniem 30 czerwca 2016, jednocześnie rekomendując na swojego następcę Tomasza Modzelewskiego. Nowy Prezes spółki Paged ukończył Politechnikę Warszawską, uzyskał też tytuł MBA na Politechnice Warszawskiej - Szkole Biznesu oraz w 2010 roku zdobył tytuł naukowy doktora w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w wielu firmach, między innymi w: Frances King School of English z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Procter & Gamble Poland, GlaxoSmithKline itd. W latach 2006-2016 jako pracował w firmie Zelmer SA, najpierw jako Dyrektor ds. Marketingu i Eksportu, a następnie jako Prezes Zarządu.

Ponadto T. Modzelewski pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Gamet SA z siedzibą w Toruniu. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej spółki publicznej Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółek z Grupy Paged: „Paged-Sklejka” .S.A z siedzibą w Morągu oraz „Sklejka-Pisz” Paged S.A. z siedzibą w Piszu.

Źródło: Paged

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce

OSTATNIO KOMENTOWANE