Gerald Böse, prezes i dyrektor generalny Koelnmesse. Fot. Koelnmesse

Gerald Böse, prezes i dyrektor generalny Koelnmesse. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 25 sie 2017 13:09 (aktualizacja: 25 sie 2017 13:21)

Gerald Böse nadal będzie prezesem Koelnmesse

Rada Nadzorcza podjęła jednomyślną uchwałę, że Gerald Böse pozostanie prezesem Koelnmesse, organizatora między innymi targów: IMM, "Living Kitchen", "Interzum", "Orgatec": Nowa umowa obowiązywać będzie do 2023 roku. Böse stanowisko to piastuje od 2008 roku.

Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej Koelnmesse podjęto decyzję o przedłużeniu kontraktu Geralda Böse na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego Koelnmesse do 2023 roku. Pełnił on tę funkcję od wiosny 2008 roku.

Nasza decyzja jest wyrazem zaufania do zdolności Gerald Böse do dalszego kierowania firmą w przyszłości. Wyprowadził on Koelnmesse z kryzysu finansowego oraz gospodarczego i sprawił, że firma znajduje się wśród dziesięciu najlepszych międzynarodowych firm targowych. Wszystkimi swoimi decyzjami korporacyjnymi umacniał pozycję Kolonii jako miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Potrzebujemy silnego Koelnmesse do trwałego rozwoju naszego regionu - powiedziała burmistrz Kolonii, Henriette Reker, która przewodzi Radzie Nadzorczej. Gerald Böse jest właściwą osobą na tym stanowisku.

Po decyzji Rady Nadzorczej Gerald Böse powiedział: Każda umowa wymaga, aby obie strony miały pewność, że mogą współpracować, aby sprostać stojącym przed nimi wyzwaniom. Dziękuję Radzie Nadzorczej i naszym akcjonariuszom za poparcie, które jest równie silne jak w przeszłości. Jestem zdecydowany kontynuować rozwój Koelnmesse i Kolonii jako miejsca organizacji targów na najwyższym możliwym poziomie w przyszłości - bez wsparcia naszego zaangażowanego zespołu w Kolonii i na całym świecie nie byłoby to możliwe.

Koelnmesse od lat utrzymuje stały wzrost. Celem firmy jest osiągnięcie trwałego obrotu wynoszącego ponad 300 mln euro. Dzięki programowi Koelnmesse 3.0 do 2030 roku przeprowadzone zostaną inwestycje o wartości ponad 600 mln euro, w tym zmierzające do dalszej digitalizacji targów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ