Krystian Kowalski, projektant. Fot. Grupa PTWP

Krystian Kowalski, projektant. Fot. Grupa PTWP

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 kwi 2017 14:07 (aktualizacja: 04 kwi 2017 08:27)

Krystian Kowalski - dyrektorem kreatywnym marki Tylko

Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni projektowej Krystian Kowalski Industrial Design, od stycznia 2017 r. pełni funkcję dyrektora kreatywnego Tylko.com - firmy, która reprezentuje nowe podejście do projektowania mebli skupione w aplikacji iOS i konfiguratorze online.

Krystian Kowalski jest absolwentem studiów licencjackich Wydziału Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Wydziału Design Products w Royal College of Art w Londynie, który ukończył w 2010 r. Prowadzone przez niego studio projektowe Krystian Kowalski Industrial Design, specjalizuje się w projektowaniu produktu, w tym mebli. Współpracuje z wiodącymi markami, wśród których są: Comforty, Ikea, Amica, Noti, Marbet, Sony Bravia. W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio.

Od stycznia 2017 roku Krystian Kowalski pełni funkcję dyrektora kreatywnego Tylko.com. Jego rolą jest rozwijanie kreatywnych strategii i nowych produktów. "Branża meblowa nie przeżyła rewolucji technologicznej. Jesteśmy jednym z pierwszych start-upów, który wszedł w tę branżę i korzystamy z technologii, aby ją zmieniać" - mówił  Mikołaj Molenda, założyciel innowacyjnego Tylko.com, podczas Forum Dobrego Designu.

Tylko.com to nowe podejście do projektowania mebli skupione w aplikacji iOS i konfiguratorze online, umożliwiające dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb klienta.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ