Jan Szynaka, prezes Ogólniopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Fot. Szynaka Meble

Jan Szynaka, prezes Ogólniopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 18 paź 2016 14:55 (aktualizacja: 19 paź 2016 11:14)

Meblarze kandydatami na "Przedsiębiorcę Roku EY"

Jury międzynarodowego konkursu "Przedsiębiorca Roku EY" nominowało swoich kandydatów. W kategorii "produkcja i usługi" znaleźli się dwaj przedstawiciele branży meblarskiej - Jan Szynaka (prezes Grupy Meblowej Szynaka) oraz Henryk Owsiejew (prezes firmy Malow). Zwycięzcę poznamy 24 listopada br. podczas uroczystej gali w Warszawie.


Tegoroczni nominowani zostali podzielenie na trzy kategorie: "nowy biznes", "produkcja i usługi" oraz "nowe technologie/innowacyjność". W drugiej z wymienionych kategorii kandydatami zostali m.in.: Henryk Owsiejew (Malow) oraz Jan Szynaka (Grupa Meblowa Szynaka). Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na światowym konkursie w Monako. Poznamy go 24 listopada br. podczas uroczystej gali w Warszawie.

"Przedsiębiorca Roku EY" to międzynarodowy konkurs promujący najlepszych przedsiębiorców. Organizowany jest na świecie od 1986 roku i uczestniczy w nim ponad 60 państw. W Polsce pierwsza edycja odbyła się w 2003 roku. Jury konkursu wybiera najlepszego przedsiębiorcę, biorąc pod uwagę jego przedsiębiorczość, strategię, działalność międzynarodową, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem. Tak ustalone kryteria - identyczne we wszystkich krajach - dają przedsiębiorcom z całego świata równe szanse w rywalizacji o zwycięstwo.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ