PARTNER PORTALU
Anna Woźniak, nowa dyrektor personalna w Grupie Kapitałowej Black Red White. Fot. Black Red White

Anna Woźniak, nowa dyrektor personalna w Grupie Kapitałowej Black Red White. Fot. Black Red White

  • Autor: mg
  • 14 maj 2018 11:06 (aktualizacja: 15 maj 2018 09:03)

Nowy dyrektor personalny w firmie Black Red White

Od 1 maja br. stanowisko dyrektora personalnego w firmie Black Red White piastuje Anna Woźniak. Przejęła ona koordynację oraz planowanie wszelkich kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Anna Woźniak posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, które zdobywała, pracując w strukturach międzynarodowych korporacji oraz w polskich spółkach działających w różnych branżach. W przeszłości pełniła funkcję m.in. dyrektor ds. szkoleń w banku BZWBK, dyrektor ds. rekrutacji i rozwoju w DHL Express Polska, dyrektor personalnej w Nomi oraz dyrektor personalnej w PLL LOT. Była odpowiedzialna m.in za wdrożenie strategii personalnej oraz procesy restrukturyzacyjne w dużej sieci sprzedaży detalicznej oraz w branży usługowej. Projektowała i realizowała programy zarządzania talentami oraz sukcesji. Prowadziła projekty doradcze dla spółek produkcyjnych. Anna Wożniak jest absolwentką Wydziału Zarządzania w SGH i certyfikowanym coachem ICC.

Black Red White to producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład Grupy Kapitałowej wchodzi Black Red White i 21 spółek zależnych, w tym 11 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ