Podnośnik meblowy PF 086-B-5 firmy Stalmot & Wolmet. Fot. Stalmot & Wolmet

  • Autor: mg
  • 10 maj 2017 12:23 (aktualizacja: 11 maj 2017 08:15)

Automat typu DL do sof

Najnowsza konstrukcja automatu typu DL przeznaczona jest do sof, które można rozkładać bez konieczności zdejmowania poduch oparcia. Aby rozłożyć funkcję spania, użytkownik unosi lekko siedzisko w górę i kładzie na podłogę w przód, a następnie opuszcza oparcie w dół na skrzynię.

Producent: Stalmot & Wolmet

Największym atutem podnośnika meblowego "PF 086-B-5" jest fakt, że użytkownik nie potrzebuje odkładać poduch oparcia podczas korzystania z funkcji spania. Dodatkowo mechanizm ustawia siedzisko pod kątem, co poprawia ergonomię siedzenia.

Mechanizm pracuje lekko dzięki pomocy sprężyn - producent mebla może dostosować siłę sprężyny do wagi i gabarytów swojego mebla (istnieje szeroka gama dostępnych sprężyn). Podnośnik współpracuje z synchronizatorem teleskopowym o zakresie działania od 1.200 mm do 2.000 mm, co powoduje, że producent mebli może zastosować 1 synchronizator do wielu modeli mebli - następuje standaryzacja okuć.

W ofercie producenta znajduje się także szeroka gama zawiasów: o wzmocnionej konstrukcji, ustawiające siedzisko po kątem, z wsuwką ułatwiającą montaż i transport mebla, zawias z kątownikiem.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ