Technistone - Noble Areti Bianco

Technistone - Noble Areti Bianco

  • Autor: bm
  • 04 lis 2016 13:56

Blaty z rysunkiem naturalnego kamienia

Powierzchnie konglomeratowe Noble Collection 2017 Technistone wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi oraz autentycznym rysunkiem naturalnego kamienia.

Producent: Technistone

Najnowsza linia konglomeratów kwarcytowych Noble Collection 2017 firmy Technistone - to materiały, dzięki którym można stworzyć blaty, schody, a nawet posadzki czy parapety. Dzięki niskiej porowatości nie będą wchłaniały wody oraz nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, wysoki współczynnik higieniczności oraz podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne świadczą o nieprzeciętnej trwałości i solidności konglomeratów, dzięki czemu mogą one stanowić fundament bezpieczeństwa w każdym domu.

Powierzchnie z konglomeratów kwarcytowych, w tym dwie nowości pochodzące z linii Noble Collection 2017: inspirowana marmurem karraryjskim Noble Areti Bianco oraz stylowa Noble Lusso Champagne, idealnie dopełnią stylowej przestrzeni sprawiając, że stanie się nie tylko elegancka, ale także trwała i bezpieczna. Noble Areti Bianco, materiał w białym odcieniu z widocznymi szarymi użyleniami, doskonale wtopi się w nowoczesną, monochromatyczną kuchnię, dodając jej autentycznego, naturalnego charakteru. Z kolei Noble Lusso Champagne, powierzchnia w szampańskiej tonacji z popielatymi użyleniami, idealnie wkomponuje się w klasyczną aranżację, podkreślając jej tradycyjny charakter.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ