Meble łazienkowe z kolekcji Smart firmy Cersanit. Fot. Cersanit

Meble łazienkowe z kolekcji Smart firmy Cersanit. Fot. Cersanit

  • Autor: mg
  • 26 wrz 2016 12:57 (aktualizacja: 26 wrz 2016 13:24)

Funkcjonalne meble do łazienki

Każdy element kolekcji mebli łazienkowych "Smart" firmy Cersanit został zaprojektowany z myślą o tym, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie codziennych czynności, a strefę kąpielowo-toaletową uczynić przyjazną użytkownikom.

Producent: Cersanit

Szuflady mebli z kolekcji "Smart" wyposażono w system porządkujących przegródek, reling z boku szafki pozwala zrezygnować z mało estetycznych haczyków na ręczniki, w niewielkiej szafce podumywalkowej jest miejsce na papier i szczotki, a słupek został pomyślany nie tylko jako schowek na środki czystości czy kosmetyki, ale także na mopa i wiadro. W tak urządzonej łazience każda rzecz ma własne miejsce.

Zastosowany w kolekcji "Smart" system delikatnego otwierania Push pozwala dostać się do zawartości szafek jednym dotknięciem. Wyposażony w kółka kontenerek ma dwie funkcje: jedną sprzyjającą zachowaniu porządku (kosz na pranie), a drugą – wygodzie (siedzisko). Jego mobilność ułatwia także sprzątanie.

Również wanna – zwyczajowo miejsce relaksu – ma ułatwiać utrzymanie porządku. Wyposażono ją w szeroki rant, na który można odłożyć używane właśnie kosmetyki. Pomysłowo zaprojektowana, wodoodporna obudowa meblowa maksymalnie wykorzystuje przestrzeń przy wannie – znajdują się w niej pojemne schowki z uchylnymi drzwiczkami otwieranymi w systemie Push. Rozwiązanie to ułatwia i przyspiesza sprzątanie całej łazienki.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ