Półka Assist. Fot. Alape

  • Autor: bm
  • 25 maj 2017 13:47

Funkcjonalne półki do łazienki

Linia Alape „Assist” jest komplementarnym systemem półek do umywalek „A form” oraz pasujących do nich systemów meblowych „A system”.

Producent: Alape

Półki „Assist” dostępne są w różnych wymiarach w zależności od potrzeb związanych z ilością miejsca. Dzięki subtelnemu wzornictwu linia wkomponowuje się harmonijnie w każdy typ i styl łazienek. Wielofunkcyjne półki na akcesoria łazienkowe oferują holistyczne rozwiązania ze zróżnicowanymi i zindywidualizowanymi opcjami projektowymi.

Linia „Assist” opiera się na bardzo dokładnym i delikatnym profilu aluminiowym, który jest dostępny w różnych wymiarach. Seria charakteryzuje się oszczędnym, czystym geometrycznym designem. Te delikatne półki, zaprojektowane przez Wolfganga Hartauera, wykonane są z aluminium powlekanego proszkowo z czarnym, matowym wykończeniem i emanują lekkością – wydają się unosić przy ścianie.

Standardowa wersja „Assist” to wyłącznie sama półka lub półka wyposażona w dozownik, który może być umieszczony zarówno po prawej jak i po lewej stronie, w zależności od preferencji i indywidualnych potrzeb. Stylistycznie dopasowany dozownik jest dostępny w komplecie. System półek „Assist” jest dostępny ze specjalnymi wieszakami na ręcznik o różnych szerokościach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ