KAMmoduł Premium. Fot. KAM Kuchnie

KAMmoduł Premium. Fot. KAM Kuchnie

  • Autor: bm
  • 30 marz 2017 13:52 (aktualizacja: 30 marz 2017 13:56)

Innowacyjny system kuchenny

Innowacyjność nowoczesnego systemu KAMmoduł Premium kryje się w zwiększonej powierzchni użytkowej szafek dolnych i funkcjonalnym podziale wysokości szuflad.

Producent: KAM Kuchnie

Większa wysokość szafki umożliwiła wprowadzenie nowej wysokości szuflad, która pozwala zoptymalizować wykorzystanie ich przestrzeni użytkowej. Trzy nowe wysokości szuflad są idealnie dostosowane do przechowywanych w nich przedmiotów, akcesoriów kuchennych, naczyń i produktów żywnościowych w opakowaniach papierowych, szklanych i plastikowych. W systemie PREMIUM dostępnych jest ponad 700 szafek, co pozwala na doskonałe zagospodarowanie każdej przestrzeni kuchennej. Dodatkowo, do wyboru jest aż 39 najmodniejszych propozycji kolorystycznych frontów. 

W linii PREMIUM szczególny nacisk położono na estetyczne i staranne wykończenie mebli. Wszystkie widoczne krawędzie korpusu są wykończone obrzeżem w kolorze lub dekorze frontu. Ważne jest także to, co kryje się w konstrukcji mebli i pozostaje niewidoczne na zewnątrz. Estetyczne podpórki zabezpieczające półki przed wysunięciem, nowe bardziej wytrzymałe zawieszki szafek wiszących czy - znany już z innej prestiżowej linii ProLine - piąty punkt podparcia, eliminujący uginanie się półek w szafkach o szerokości powyżej 80 cm, to rozwiązania, które znacznie zwiększają żywotność mebli. Komfort ich użytkowania zapewniają nowoczesne okucia, dzięki którym fronty szuflad otwierają się i domykają delikatnie i bezszelestnie, a drzwi szafek nie wydają najmniejszego odgłosu podczas domykania. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ