PARTNER PORTALU
Meble Dinaro. Fot. BRW

Meble Dinaro. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 06 paź 2017 14:34

Kolekcja w nowoczesnym stylu

Solidna i minimalistyczna kolekcja Dinaro II od Black Red White znajdzie uznanie wielbicieli stylu nowoczesnego.

Producent: Black Red White

Kolekcja Dinaro II bazuje na pięknej naturalnej barwie drewna. Meble z kolekcji zyskują nowoczesnego sznytu dzięki zintegrowanym z frontami uchwytom w kolorze srebra, które nie tylko zdobią, ale zapewniają też wygodny dostęp do wnętrza szafek i szuflad. Prostota brył została dopełniona poziomymi frezami na frontach, które optycznie porządkują wnętrze oraz oświetleniem LED, subtelnie wypełniające wnętrza witryn.

Poszczególne elementy kolekcji Dinaro II idealnie prezentują się solo, jak i w większych zestawieniach. Wykorzystując poszczególne bryły mebli można urządzić nowoczesny i minimalistyczny pokój dzienny. Na niewielkim metrażu idealnie sprawdzi się meblościanka Dinaro II, która składa się z dwóch przeszklonych witryn, szafki RTV oraz półki. Uniwersalny zestaw można uzupełnić o dodatkową komodę lub szafkę i zwiększyć przestrzeń niezbędną do przechowywania.

Nowoczesny przedpokój, który będzie zachwycał gości już od progu, można stworzyć za pomocą gotowego zestawu elementów w tym pomieszczeniu: panelu z wieszakiem i półką, lustra, regału, szafki na buty oraz komody. Ten niezbędny zestaw można dowolnie rozbudowywać o regał z praktycznymi półkami i drążkiem na wieszaki, pakowne komody, pozwalające ukryć drobne elementy garderoby
oraz szafkę na buty, która w duecie pozwoli stworzyć więcej miejsca na przechowywanie obuwia.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ