Krzesło Ripple z oferty firmy Comforty. Projekt: Krystian Kowalski. Fot. Ernest Winczyk/Comforty

Krzesło Ripple z oferty firmy Comforty. Projekt: Krystian Kowalski. Fot. Ernest Winczyk/Comforty

  • Autor: mg
  • 30 wrz 2016 11:15 (aktualizacja: 30 wrz 2016 12:00)

Krzesło z różnymi podstawami

Zainspirowane naturą wzornictwo krzesła "Ripple" łączy w sobie nowe technologie, zaawansowaną technikę tapicerowania z tradycyjnym rzemiosłem meblarskim. Krawiecka dokładność cięć tkaniny i oryginalna bryła, której kształt uzyskano metodą odlewania pianki, tworzą bezpretensjonalny mebel.

Producent: Comforty

Krzesło "Ripple" jest dostępne w wielu wariantach podstaw i różnych typach wykończenia tapicerki. Jest ono przykładem wszechstonnego i wyrazistego mebla, który idealnie odnajdzie się zarówno we wnętrzach domowych, jak i przestrzeniach publicznych. Przyjazna w wyrazie, niemal amorficzna sylwetka wzbogaca wnętrze, a opływowy kształt gwarantuje komfort i ergonomię.

Dostępna w jednej z opcji wykończenia obudowa siedziska z odlewanej w formie żywicy poliestrowej występuje w szerokiej gamie kolorystycznej z palety RAL i może być łączona z tkaninami i skórą, w zależności od wymagań projektu. Korpus krzesła może być łączony z różnymi podstawami, w zależności od przeznaczenia. W najbardziej widowiskowej wersji nóżki z odlanej w formie, niepalnej pianki poliestrowej są integralnie tapicerowane z pokrowcem. Dostępne podstawy z odlewanego aluminium oraz lakierowanej proszkowo stali pozwalają sytuować krzesło także w przestrzeniach biurowych, np. w pokojach konferencyjnych lub przy recepcji. W pełni tapicerowane nóżki sprawią, że krzesło będzie wyrazistym akcentem w przestrzeni, doskonale współgrającym z większością stolików i stołów jadalnianych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ