Lekka akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12V-15 FC Professional firmy Bosch. Fot. Bosch

Lekka akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12V-15 FC Professional firmy Bosch. Fot. Bosch

  • Autor: mg
  • 10 lut 2017 10:48 (aktualizacja: 10 lut 2017 10:59)

Lekka akumulatorowa wiertarko-wkrętarka

Bosch wprowadził na rynek najmniejszą w swojej klasie wiertarko-wkrętarkę "GSR 12V-15 FC Professional". Narzędzie współpracuje z czterema wymiennymi uchwytami. W skład systemu wchodzą: uchwyt z blokadą do końcówek wkręcających, uchwyt wiertarski, uchwyt do wkręcania blisko krawędzi i uchwyt kątowy.

Producent: Bosch

Wiertarko-wkrętarka firmy Bosch umożliwia połączenie uchwytu kątowego z każdym z trzech pozostałych - dzięki temu użytkownicy, którzy pracują w miejscach trudno dostępnych, np. stolarze czy monterzy mebli, zyskują większą elastyczność działania. Kompaktowy system 12 V nadaje się do wykonywania typowych i powtarzalnych zadań, takich jak wkręcanie i odkręcanie wkrętów przy krawędzi lub wiercenie otworów w wąskich niszach. W wersji 12 V zachowano największe zalety systemu "Flexiclick": możliwość regulacji położenia wymiennego uchwytu do wkręcania blisko krawędzi i wymiennego uchwytu kątowego bezpośrednio na urządzeniu, bez konieczności ich demontażu.

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa "GSR 12V-15 FC Professional" jest częścią systemu "Flexible Power" firmy Bosch. Liczba „12“ w oznaczeniu urządzenia oznacza maksymalne napięcie akumulatora 12 V i zastępuje dotychczasowy podział na napięcie 10,8 V, które było wartością uśrednioną. Wszystkie akumulatory i ładowarki o napięciu 10,8 V są w pełni kompatybilne z systemem 12 V.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ