Leżanka Tarva z oferty firmy IKEA. Fot. IKEA

Leżanka Tarva z oferty firmy IKEA. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 27 paź 2016 09:51 (aktualizacja: 27 paź 2016 10:34)

Leżanka do niewielkich wnętrz

Leżanka, która za dnia może pełnić funkcję sofy, a wieczorem, po rozłożeniu, przekształca się w łóżko dla dwóch osób, jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza do mieszkań o niewielkich powierzchniach. Przykładem tego typu mebli jest "Tarva" z oferty firmy IKEA.

Producent: IKEA

Leżanka o naturalnym, autentycznym charakterze została wykonana z litego, niewykończonego drewna sosnowego, które jest typowym surowcem wykorzystywanym w Skandynawii do produkcji mebli. Projektanci, Knut Hagberg i Marianne Hagberg, mówią: Projektując serię "Tarva", chcieliśmy stworzyć lekki, nowoczesny mebel, nawiązujący do naszych korzeni. Uważamy, że przyjemnie jest móc poczuć naturalny materiał w jego surowej postaci. Drewno jest piękne samo w sobie, a w dodatku jest surowcem odnawialnym. A ponieważ można je bejcować lub pomalować, bez konieczności dodatkowej obróbki, każdy może stworzyć własną wersję "Tarva".

Leżanka "Tarva" posiada w komplecie dwa materace piankowe (80 cm x 200 cm). Oparcie można zamontować zarówno po prawej, jak i po lewej stronie leżanki. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ