Seria duńskich mebli dla hoteli i restauracji. Fot. BMHousing

Seria duńskich mebli dla hoteli i restauracji. Fot. BMHousing

  • Autor: bm
  • 14 marz 2018 10:24

Meble do hoteli i restauracji – prosto z Danii

Są kolorowe, łatwe do utrzymania w czystości, a ich charakterystyczną cechą są kolorowe, wymienne paski z tworzywa sztucznego. Możemy je odpinać i przepinać tworząc za każdym razem inną aranżację.

Duńska marka Houe tworzy wysokiej jakości produkty dedykowane m.in. restauracjom i hotelom. Właściciele firmy, w procesie tworzenia zwracają szczególną uwagę na trwałość, jakość i komfort. Każdy z elementów stołu i krzeseł wytwarzany jest ze szczególną dbałością o detal. Oferta firmy stale rozwija się a kolorowe meble coraz częściej trafiają do restauracji, kawiarni i ogródków letnich tworząc wyjątkowy klimat.

Seria Click Houe dedykowana jest na zewnętrz, a jej charakterystyczną cechą są kolorowe, wymienne paski z tworzywa sztucznego. Możemy je odpinać i przepinać tworząc za każdym razem inną aranżację. Szeroki wachlarz barw sprawia, że meble bez problemu dopasujemy zarówno do nowoczesnych i tych bardziej tradycyjnych miejsc.

Nie bez znaczenia jest także łatwość w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. W skład kolekcji wchodzą: krzesła (z podłokietnikami lub bez), leżaki i fotele bujane. Seria znakomicie sprawdzi się w hotelowych ogródkach, urokliwych kawiarniach czy restauracjach. Dystrybutorem marki Houe na polskim rynku jest firma BM Housing.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ