Kolekcja mebli łazienkowych X Large firmy Duravit. Fot. Duravit

  • Autor: mg
  • 09 cze 2017 15:43 (aktualizacja: 10 cze 2017 13:19)

Meble łazienkowe z miejscem do przechowywania

Dużo miejsca na przechowywanie i elegancki wygląd to znaki rozpoznawcze serii mebli łazienkowych "X-Large" firmy Duravit. W skład kolekcji wchodzi szeroka i zróżnicowana oferta konsoli i szafek.

Producent: Duravit

Nowa oferta "X-Large" zapewnia niezwykle dużo miejsca na przechowywanie. Konsola, szafka pod umywalkę, szafka wysoka, kontenerek na kółkach i szafka z lustrem – wszystkie opcje prezentują elegancki i nowoczesny wygląd. We wnętrzu mebli praktyczne przegródki dbają o zachowanie porządku.

Dzięki szczelinie między blatem a szafką oraz wąskim, aluminiowym uchwytom szafki podumywalkowe nabierają lekkości. Różne szerokości i dwie głębokości zapewniają dużą elastyczność wyboru, a osiem różnych powierzchni absolutną indywidualność.

Z kolei płaskie konsole dysponują dolną płytą całkowicie przesuniętą do tyłu, co potęguje intrygujące wizualnie wrażenie zawieszenia w powietrzu, zaś szafka z lustrem dysponuje przestronnym miejscem do przechowywania.

Oferta "X-Large" stwarza wiele miejsca na przechowywanie także w mniejszych pomieszczeniach, takich jak łazienki dla gości czy pokoje hotelowe. Konsole i szafki dolne do konsoli w dwóch głębokościach (550 mm i 480 mm) idealnie łączą się z całą gamą umywalek.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ