Mickey, Profim

  • Autor: bm
  • 29 wrz 2017 11:06

Mobilne i wielofunkcyjne siedzisko

Siedzisko Mickey zostało zaprojektowane dla Profim przez projektantów ze studia ITO Design.

Producent: Profim

Mickey stuprocentowo spełnia wymogi współczesnych, nowoczesnych miejsc pracy, zgodnych z koncepcją Activity Based Workplace. Pomaga w stworzeniu kreatywnej, niekonwencjonalnej przestrzeni dzięki swojej nieoczywistej formie – nieco żartobliwej i z „przymrużeniem oka”. To mebel, a jednocześnie gadżet, ożywiający monotonię biura – także dzięki możliwości zastosowania różnych kolorów tapicerek i bazy.

Siedzisko jest mobilne i wielofunkcyjne, i to pod kilkoma względami. Po pierwsze: mebel ten jest obrotowy i odchyla się na boki, posiada też możliwość regulowania wysokości - od niskiej pufki, poprzez siedzisko do biurka, aż po podparcie podczas pracy na stojąco – w zależności, czy chcemy zorganizować szybką, kilkuosobową naradę, czy usiąść z kimś na chwilę przy biurku. Po drugie: łatwo je przenosić, przestawiać w biurze dzięki specjalnemu uchwytowi, który jednocześnie aktywuje funkcję regulacji stołka na wysokość.

Warto podkreślić ergonomiczny aspekt tego siedziska, które może posłużyć do aktywnej pracy przy biurku – zarówno na siedząco, jak i stojąco. Odchylając się do 10 stopni na boki, Mickey bezbłędnie podąża za pozycją użytkownika. Takie zmiany pozycji podczas pracy wspierają aktywnie nasz kręgosłup. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ