Krzesła Com. Fot. Profim

Krzesła Com. Fot. Profim

  • Autor: bm
  • 03 lut 2017 13:06 (aktualizacja: 03 lut 2017 13:14)

Nowa kolekcja krzeseł konferencyjnych

Firma Profim wprowadziła do oferty kolekcję multifunkcjonalnych sklejkowych krzeseł konferencyjnych "Com", które znajdzie swoje miejsce w przestrzeniach dynamicznych, wymagających częstych zmian aranżacji.

Producent: Profim

Autorem designu jest Paul Brooks, który stworzył już wcześniej dla Profim kolekcje MyTurn, Nu, SoftBox oraz Zoo. Mnogość funkcji i sposobów zastosowań (np. możliwość łączenia w rzędy, opcja zamocowania blatu do pisania, numerowania siedzisk i rzędów, sztaplowanie po zakończeniu spotkania) sprawia, że jest to mebel wielofunkcyjny, dający się szybko i łatwo dopasować w zależności od potrzeb. Com sprawdzi się też w zastosowaniach mniej oficjalnych, jak np. w biurowej kantynie, stołówce, poczekalni w centrum medycznym.

Com to krzesło wyróżniające się nowoczesnym designem i dopracowaną geometrią kubełka siedziska. Prostota formy, wysokie walory estetyczne, dyskretna elegancja, harmonijne połączenie elementów oraz brak widocznych mocowań i śrub – to kluczowe zalety tego projektu. Jednocześnie zadbano o to, aby krzesło pozostało na dobrym poziomie cenowym, co ważne jest w projektach o ograniczonym budżecie.

W kolekcji dostępnych jest kilka rodzajów stelaża (na czterech nogach, płozie klasycznej i odwróconej, płozie zamkniętej z metalowego pręta) oraz trzy kształty kubełka – okrągły, kanciasty i kształt z zaznaczonym wcięciem. Cztery opcje wykończenia kubełków (wersja sklejki bądź opcje tapicerowane) dają wiele możliwości konfiguracji – w zależności od potrzeb i miejsca zastosowania tego krzesła. Kubełek może występować w różnorodnych wariantach – sklejki lakierowanej, wyłożonej okleiną naturalną bądź odpornym na zarysowania laminatem HPL. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ