PARTNER PORTALU
Sofa Torres, BRW

Sofa Torres, BRW

  • Autor: bm
  • 14 lip 2017 08:59 (aktualizacja: 17 lip 2017 10:51)

Nowa oferta mebli tapicerowanych BRW

Black Red White prezentuje najnowszą ofertę mebli tapicerowanych.

Producent: Black Red White

Sofa Clarc wyposażona została w wysokie podłokietniki, trzy poduchy oparciowe i poduszki ozdobne. Sofa posiada dużą powierzchnię spania, którą docenią wszyscy miłośnicy długiego leniuchowania. Przyjemny odpoczynek zapewniają sprężyny bonellowe rozmieszczone równomiernie w siedzisku i oparciu.

Modułowy narożnik Liam. Dzięki zróżnicowanym modułom możemy sami stworzyć własny narożnik, decydując o jego wielkości i ułożeniu. Do wyboru mamy elementy, takie jak pufa, dwuczęściowa sofa z oparciem, część narożna i podłokietnik, które można łatwo ze sobą łączyć i samodzielnie komponować ich rozłożenie. Na co dzień komfortowe użytkowanie zapewniają elastyczne sprężyny wypełniające siedzisko, a także gumowe rolki zainstalowane przy rozkładanej części spania, zabezpieczające podłogę.

Sofa Torres. Lekko działający automat oraz taśma skutecznie wspomagają rozkładanie mebla, a o spokojny sen dbają sprężyny bonell rozmieszczone równomiernie w siedzisku i oparciu. Doskonała propozycja dla miłośników niebanalnych, ale i funkcjonalnych rozwiązań.

Stylowy fotel Casey z wysokim wygodnym pikowanym oparciem, które z pewnością docenią zwolennicy spokojnego relaksu. Bardziej klasyczny model – Luke, doda elegancji przestrzeni urządzonej w nurcie tradycji bądź duchu dalekiej Skandynawii. Kompaktowe wymiary pozwolą ustawić go nawet w niewielkim pomieszczeniu, jak mały przedpokój czy kącik w sypialni. Jego prostej sylwetce wigoru dodaje zdobienie w postaci guzików.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ