Hush Closed. Fot. Mikomax Smart Office

Hush Closed. Fot. Mikomax Smart Office

  • Autor: bm
  • 21 lis 2016 13:12 (aktualizacja: 21 lis 2016 13:19)

Nowe odsłony popularnych systemów

Dwie nowe odsłony popularnego systemu kabin #Hush swoją premierę miały na targach Orgatec 2016, największym wydarzeniu branży meblarskiej w Europie.

Producent: Mikomax

System otwartych kabin "#Hush" to alternatywa dla kosztownych i mało efektywnych sal konferencyjnych i focus roomów. Rozwiązanie zaproponowane przez Mikomax Smart Office bazuje na stworzeniu specjalnych mini-stref dedykowanych pracy o różnej dynamice, z możliwością szybkiej rearanżacji. Całość została zaplanowana tak, aby można było ją włączyć w ramy istniejącego już  wyposażenia.

"#Hush Closed" stanowi odpowiedź na potrzebę kreacji wielofunkcjonalnych rozwiązań biurowych, umożliwiających m.in. szybkie zebrania ad hoc członków zespołów projektowych bądź spotkanie z klientem. #Hush Closed dzięki zastosowaniu szklanych drzwi maksymalizuje izolację akustyczną od otwartej przestrzeni i zwiększa poufność rozmów. Rozwiązanie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach - zajmuje szerokość dwóch standardowych biurek. Jego konstrukcja i lekki szkielet umożliwiają łatwy transport oraz przestawianie w ramach biura przy jego rearanżacji, bez konieczności demontażu.

Projekt "#Hush Phone" pozwala na wyodrębnienie miejsca izolowanego akustycznie, co znacząco wpływa na komfort użytkownika i lepszą jakość konwersacji, jednocześnie nie rozpraszając pozostałych członków zespołu. Dzięki dwóm szklanym ścianom wnętrze zyskuje na przestronności, podczas gdy dwa pozostałe zabudowane boki, odgradzają rozmówcę od bodźców zewnętrznych, ułatwiając koncentrację. Kompaktowe wymiary #Hush Phone pozwalają na włączenie go w dotychczasową aranżację biura. Zastosowanie szklanych drzwi i uszczelek daje poczucie prywatności, a czujnik ruchu uruchamiający oświetlenie oraz wentylację, dodatkowo poprawia komfort pracy. W projekcie uwzględniono rozkładany stolik do pracy, który ułatwia korzystanie z laptopa, czy prowadzenie notatek podczas rozmowy telefonicznej. Projektanci przewidzieli także możliwość wstawienia wysokiego siedziska, a panel elektryfikacji został wzbogacony o gniazdo USB umożliwiające ładowanie telefonu także w trakcie korzystania z niego.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ