Technistone Noble Carrara Scandi

Technistone Noble Carrara Scandi

  • Autor: bm
  • 25 wrz 2016 12:32

Nowe powierzchnie konglomeratowe

Znakomity rysunek powierzchni inspirowany marmurami wniesie do wnętrza elegancję i prestiż, natomiast łagodna faktura drewna ociepli przestrzeń i nada jej przyjaznego uroku.

Producent; Technistone

Jeśli chcemy utrzymać aranżację w nieskazitelnej bieli, możemy wybrać powierzchnię Noble Carrara inspirowaną marmurem karraryjskim lub jeszcze jaśniejszy blat Noble Supreme White z jedynie zaznaczonymi drobnymi użyłkowaniami. Przełamaniem monochromatycznej aranżacji mogą być natomiast powierzchnie takie jak Noble Olympos Mist o złamanej, srebrzystoszarej barwie lub Noble Calista w cieplejszej, kremowo-beżowej tonacji, doskonale komponującej się z naturalnym drewnem. 

Płyty firmy Technistone doskonale sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach nie tyko jako powierzchnie robocze, ale także okładziny ścienne w formie popularnych „fartuchów kuchennych”. Wytwarzane w 95% z naturalnych materiałów, m.in. z najczystszych piasków kwarcowych, sprowadzanych m.in. z Turcji, Indii czy Brazylii oraz najlepszych granitów, połączonych wysokojakościowymi komponentami, jak żywice poliestrowe oraz pigmenty, spełniają najwyższe standardy estetyczne i użytkowe.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ