Technistone Noble Areti Bianco

Technistone Noble Areti Bianco

  • Autor: bm
  • 28 marz 2017 09:25

Nowe powierzchnie z konglomeratów kwarcowych

Areti Bianco, Lusso Champagne, Perlato Luna, Argos Nero, Silver Notte – to nazwy najnowszych powierzchni wykonanych z konglomeratów kwarcytowych, wchodzących w skład linii Noble Collection 2017 firmy Technistone. Nowości będą dostępne na rynku już od maja tego roku.

Producent: Technistone

Nowości wchodzące w skład linii utrzymane są w najbardziej pożądanych kolorach na rynku: modnych bielach, beżach, szarościach i czerni. Ważną cechą powierzchni Technistone są również niespotykane w naturze parametry techniczne i użytkowe, stanowiące o długowieczności materiału.

Wśród najnowszych propozycji Technistone utrzymanych w jasnych wybarwieniach można wyróżnić materiał Areti Bianco, przywodzący na myśl drogocenny marmur Bianco Carrara. Powierzchnię cechuje białe ubarwienie, dopełnione czarnymi użyleniami. Konglomerat kwarcytowy w odcieniu Lusso Champagne, posiada z kolei łagodną, kremowo-beżową powierzchnię, którą bardzo delikatnie przecinają szare żyłki. Materiał swoim wybarwieniem nawiązuje do koloru szampana, co dodaje mu subtelnego uroku, ale i prestiżowego szyku. Kolejną nowością w asortymencie firmy Technistone są slaby Perlato Luna, wyróżniające się jasnoszarym tłem, wzbogaconym pierzastymi, brązowo-szarymi wzorami, dodającymi mu nieco dynamiki. Wśród materiałów o ciemniejszym wybarwieniu znajduje się konglomerat kwarcytowy w odcieniu Argos Nero.

Konglomeraty kwarcytowe Technistone można wykorzystać do wykonania blatów i fartuchów kuchennych, a także do wyłożenia ścian, posadzek oraz schodów. Dzięki konkurencyjnym właściwościom technicznym oraz użytkowym, takim jak: antyseptyczność, podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz niepodatność na działanie wody, materiał będzie służył przez wiele lat, ciesząc oczy swoim naturalnym wyglądem. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ