Fot. Pfleiderer

Fot. Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 18 sie 2017 09:51

Płyty odporne na wilgoć

Płyty PremiumBoard MFP, LivingBoard i StyleBoard MDF.RWH nie tylko są wyjątkowo odporne na działanie wilgoci, ale też dzięki temu, że są otwarte dyfuzyjnie - pozwalają na jej odprowadzenie na zewnątrz.

Producent: Pfleiderer

Płyty LivingBoard, StyleBoard MDF.RWH i PremiumBoard MFP firmy Pfleiderer są otwarte dyfuzyjnie, co oznacza, że pozwalają wznosić otwarte dyfuzyjnie konstrukcje umożliwiające odprowadzanie nadmiarów wilgoci z wnętrza budynków oraz przegrody dachu, ściany czy podłogi na zewnątrz. Pozwala to nie tylko na stworzenie korzystnego mikroklimatu wewnątrz budynku, ale przede wszystkim stanowi skuteczną ochronę przez rozwojem grzybów i zniszczeniem poszycia. 

Dzięki wyjątkowej wytrzymałości płyty PremiumBoard MFP i LivingBoard idealne nadają się do wykorzystania w pracach budowlanych. Można je zastosować m.in. do skonstruowania poszycia ścian stropu czy podłogi. Sprawdzają się również jako lekkie ścianki działowe czy modułowe, a także elementy w konstrukcjach szkieletowych. Stanowią doskonałą izolację akustyczną i termiczną, pozwalając na uzyskanie komfortowej ciszy i oszczędności kosztów ponoszonych na ogrzewanie. Surowe płyty zastosowanie znajdują również na etapie aranżacji wnętrz. Mogą zostać użyte do budowy podestów, schodów, a nawet mebli. Miłośnicy surowych, nieoszlifowanych form
z pewnością docenią zbudowane z niej regały, stoły czy nietypowe siedziska.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ