Kompaktowa wkrętarka akumulatorowa Skil 2636. Fot. Skil

Kompaktowa wkrętarka akumulatorowa Skil 2636. Fot. Skil

  • Autor: mg
  • 24 paź 2016 12:46 (aktualizacja: 24 paź 2016 13:51)

Poręczna wkrętarka akumulatorowa

Kompaktowa wkrętarka akumulatorowa "Skil 2636" z ładowarką micro-USB zapewnia komfortową pracę i wygodę ładowania. Zastosowana w narzędziu technologia litowo-jonowa eliminuje efekt pamięci i zjawisko samoczynnego rozładowywania.

Producent: Bosch/Skil

Ze względu na swoją kompaktową konstrukcję i niewielkie rozmiary nowa wkrętarka akumulatorowa "Skil 2636 3,6 V" to narzędzie do pracy w trudno dostępnych miejscach. Dzięki technologii litowo-jonowej narzędzie jest zawsze gotowe do użycia. Inne praktyczne funkcje, takie jak jasne oświetlenie punktowe LED, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, wybór kierunku obrotów oraz automatyczna blokada wrzeciona, zapewniają komfortową pracę. Model "2636" jest wyposażony w standardowy, magnetyczny uchwyt sześciokątny, zapewniający kompatybilność z powszechnie dostępnymi końcówkami do wkręcania.

Narzędzie wyposażono w technologię litowo-jonową, co oznacza brak efektu pamięci i wyeliminowanie zjawiska samoczynnego rozładowywania. System elektronicznej ochrony ogniw (ECP) zabezpiecza akumulator litowo-jonowy wkrętarki przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem. Z kolei ładowarka micro-USB gwarantuje krótki czas jego ładowania.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ