Centrum wiertarsko-frezarskie CNC c-express 920 classic marki Format-4. Fot. Felder

Centrum wiertarsko-frezarskie CNC c-express 920 classic marki Format-4. Fot. Felder

  • Autor: mg
  • 27 paź 2016 12:48 (aktualizacja: 27 paź 2016 13:36)

Precyzja CNC i kompaktowa budowa

Połączenia narożne i otwory szeregowe w elementach skrzyniowych są ciągle wyzwaniem dla klasycznych wiertarek. Nowe centrum wiertarsko-frezarskie „CNC c-express 920 classic” marki Format-4 przeznaczone jest do realizacji właśnie tego typu zadań.

Producent: Felder

Nowe centrum wiertarsko-frezarskie „c-express 920 classic” marki Format-4 załatwi powtarzające się wiercenia i frezowania szybko, dokładnie i z bezkompromisową produktywnością CNC. Powtarzające się, schematyczne wiercenia zostają łatwo wywołane z pamięci i odpowiednio do elementu czy zamówienia ponownie wykonane. Z kompaktowym konceptem maszyny „c-express 920” ze sterowaniem numerycznym przynosi zyski przy produkcji korpusów meblowych w każdym zakładzie – niezależnie od powierzchni.

Przy minimalnym zapotrzebowaniu na miejsce, wynoszącym tylko 3,4 m² (2,1 m x 1,6 m), to precyzyjne centrum gwarantuje optymalne wykorzystanie powierzchni i umożliwia nieograniczoną obróbkę elementów. System transportowy doprowadza szybko i starannie położone na leżąco elementy do pracujących od dołu agregatów. Ten sposób obróbki nie dopuszcza do przesuwania się i palenia materiału, zapewnia zerowy punkt przy krawędzi elementów i gwarantuje precyzyjną głębokość frezowania i wiercenia niezależnie od tolerancji w grubości materiału.

Najwyższą elastyczność zapewnia płynna regulacja przy wyborze szerokości elementów od 70 mm do 920 mm oraz grubości od 6 mm do 50 mm. Głowica wiertarska wyposażona seryjnie w 15 wrzecion może według potrzeb zostać dowolnie skonfigurowana i wyposażona w odpowiednie narzędzia. 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ