Kolekcja Drago. Fot. Black Red White

Kolekcja Drago. Fot. Black Red White

  • Autor: bm
  • 15 gru 2016 13:59

Premiera nowego zestawu młodzieżowego

"Drago" to jeden z najbardziej pomysłowych i oryginalnych systemów dziecięco - młodzieżowych od Black Red White.

Producent: Black Red White

Dzięki kolekcji, która składa się z biurka, komody, regału, szafy oraz wiszącej półki można stworzyć profesjonalny i zarazem niekonwencjonalny pokój do nauki dla nastolatka. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów - modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki.

Drago to kolekcja, która idealnie sprawdzi się w pokoju przebojowego nastolatka. Oryginalna stylistyka mebli to zasługa nieszablonowego rozwiązania, jakim jest odejście od klasycznych stonowanych kolorów i zastąpienie ich wyrazistymi motywami, które podkreślą niecodzienny charakter każdego wnętrza. 

W skład kolekcji Drago wchodzi 5 elementów. Sercem pokoju młodzieżowego jest wygodne biurko, którego blat, dzięki warstwie lakieru jest odporniejszy na uszkodzenia. Dwudrzwiowa szafa pomoże zapanować nad częściami garderoby każdego nastolatka, dzięki czemu wszystkie koszule, sukienki i bluzki znajdą swoje miejsce. W wygodnym przechowywaniu odzieży, ale także innych drobiazgów pomoże wysoki regał oraz komoda z czterema szufladami. Do uzupełnienia aranżacji pokoju nastolatka można wykorzystać wiszącą półkę o oryginalnej, nowoczesnej konstrukcji. Styl frontów systemu Drago można wybrać spośród trzech wariantów - modnego jeansu, industrialnej blachy lub oryginalnej klepki. Z kolei korpusy mebli dostępne są w dwóch opcjach do wyboru - w kolorze blachy lub połączeniu blachy z klepką.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ