Fot. Materiały prasowe Fabryki Materacy Janpol

Fot. Materiały prasowe Fabryki Materacy Janpol

  • Autor: bm
  • 19 paź 2016 12:38

Sypialnia w nowojorskim stylu

Nowojorski styl w sypialniach uznawany jest przez koneserów designu za klasyk. Ta przestrzeń rządzi się swoimi prawami. Bardzo istotna jest w niej symetria.

Producent: Fabryka Materacy Janpol

Filarem sypialni w nowojorskim stylu jest łóżko. Ten mebel w amerykańskim wydaniu powinien być jak największy, a ulokowany na nim materac – wyjątkowo wygodny. W takim wnętrzu idealnie sprawdzi się materac dwuosobowy o wymiarach minimum 200x200 cm. Z uwagi na to, że w nowojorskiej sypialni nie sypia się samemu – warto, aby materac dawał komfort wypoczynku dwóm osobom.
We wnętrzu stylizowanym na styl amerykański idealnie odnajdzie się materac Demeter, od Fabryki Materacy Janpol. Ta baza snu, wykonana z lateksu, posiada dwie twardości – zależne od gęstości lateksu, a jej konstrukcja sprawia, że cechuje się wysoką tolerancję wagową – będąc odpowiednia tak dla wagi mężczyzn jak i kobiet. W nowojorskiej sypialni śpiący szuka regeneracji i odpoczynku. O te dwa aspekty idealnie zadba Demeter. Model ten idealnie podpiera kręgosłup śpiącego, a 7 stref twardości lateksowego bloku – pozwala na dopasowanie materaca do zindywidualizowanych potrzeb. Amerykański styl niezmiennie wymusza wygodę i elegancję w swoich wnętrzach. W to także wpisuje się materac Janpolu, ponieważ posiada również elegancki, pikowany pokrowiec, który bez problemu można prać w domowych warunkach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ