System piórnikowy SmarTray firmy Hettich. Fot. Hettich

System piórnikowy SmarTray firmy Hettich. Fot. Hettich

  • Autor: mg
  • 15 lis 2016 09:40 (aktualizacja: 15 lis 2016 10:30)

System piórnikowy do szaf i biurek

Szuflada "SmarTray" to dyskretny schowek, w którym wszystko jest zawsze na miejscu, a jednak ukryte przed ciekawskim spojrzeniem. Bezpieczną i elegancką skrytkę bez problemu można zamontować w meblach biurowych, łazienkowych czy pokojowych.

Producent: Hettich

Dzięki niedużym rozmiarom system piórnikowy "SmarTray" nie rzuca się w oczy i może być dyskretnie ukryty pod blatem biurka, ale bez problemu zmieści dokumenty formatu A4, wartościowe urządzenia elektroniczne czy osobiste przedmioty, których nie chcemy trzymać na biurku. Równie dobrze może zostać zamontowany w meblach łazienkowych, komodzie bądź garderobie i służyć do przechowywania wartościowych przedmiotów lub takich, które nie powinny wpaść w ręce dzieci.

Wykonany ze stali system "SmarTray" dostępny jest w dwóch kolorach: modnej bieli lub klasycznym antracycie. Szuflada może mieć głębokość 50 mm lub 75 mm. Dzięki wbudowanej prowadnicy "Quadro" z pełnym wysuwem, wyposażonej w amortyzator "Silent System", "SmarTray" otwiera się i domyka delikatnie i niemal bezgłośnie. Elegancka, niewysoka obudowa znakomicie prezentuje się w szafach, pod blatem biurka, a nawet na stole, gdzie zamontujemy ją bez żadnego problemu.

"SmarTray" może być również wykonany z plastiku w kolorze białym, czarnym lub w optyce aluminium. W tej wersji doskonale sprawdza się jako nieduża (głębokość 40 mm lub 60 mm) podręczna szufladka na przedmioty, do których chcemy mieć łatwy i szybki dostęp.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ