Fot. Raumplus

Fot. Raumplus

  • Autor: bm
  • 20 wrz 2016 13:29 (aktualizacja: 20 wrz 2016 13:36)

Systemy przesuwne do małych i dużych wnętrz

Systemy drzwi przesuwnych to doskonałe rozwiązanie zarówno do małych, jak i dużych wnętrz.

Producent: Raumplus

Największą popularnością cieszą się modele podwieszane, które nie potrzebują montowanego w podłodze toru, więc zachowuje ona jednolitą płaszczyznę. Z kolei górny układ jezdny może zostać zamaskowany płytą kartonowo-gipsową. W tym wypadku Raumplus poleca modele S1500Air i S3000Air.

Pojedyncze skrzydło drzwi Raumplus może mieć do 180 cm szerokości. Innym wariantem są podwójne synchronicznie otwierane skrzydła, które zainstalować można np. między salonem i jadalnią lub gabinetem. Popularnym rozwiązaniem w przestronnych, nowoczesnych apartamentach są systemy szklanych drzwi i ścianek. Raumplus w tym celu poleca modele S1500, S1600 lub S300. Dyskretnie przedzielą przestrzeń nie izolując jednocześnie od siebie pomieszczeń, które wzajemnie się przenikają. Najnowszym tego typu modelem wprowadzonym przez Raumplus jest S1200Air. Maksymalny wymiar skrzydła wynosi 160 x 300 cm, a jego aluminiowa rama ma zaledwie 12 mm grubości i wykończona jest elegancką czarną lub brązową anodą, bądź lakierami w palecie RAL.

Tam gdzie zależy nam na dyskrecji, Raumplus poleca drzwi przesuwne Wooden Door. Model ten lepiej niż drzwi szklane tłumi dźwięki, zatem sprawdzi się w sypialni, łazience i między pokojami.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ