Szuflada Gamet Box firmy Gamet. Fot. Gamet

Szuflada Gamet Box firmy Gamet. Fot. Gamet

  • Autor: mg
  • 27 lut 2017 13:14 (aktualizacja: 28 lut 2017 08:28)

Szuflada przystosowana do dużych obciążeń

Zastosowany w szufladzie "Gamet Box" mechanizm samodomykania z wbudowanym spowalniaczem zapewnia cichą, łagodną i płynną pracę. Równocześnie produkt wyróżnia się dużą ładownością oraz wytrzymałością.

Producent: Gamet

Przed wprowadzeniem na rynek system "Gamet Box" przeszedł liczne testy w wewnętrznym laboratoriom producenta. Dzięki temu klient może mieć pewność, że szuflada wytrzyma obciążenie aż do 40 kg, a jej otwieranie i zamykanie będzie działać bez zarzutu przez 60 tys. cykli. Potwierdzają to nie tylko wewnętrzne badania firmy Gamet, ale też certyfikat TÜV przyznawany przez niezależny instytut produktom spełniającym najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Innowacyjny typ wyzwalacza zapewnia, że cała konstrukcja, bez względu na obciążenie i czas użytkowania, działa niemal bezgłośnie.

"Gamet Box" jest dostępny w trzech wysokościach: 100 mm, 154 mm i 218 mm oraz dwóch kolorach - białym i szarym. Oferta jest wzbogacona o dodatkowe akcesoria: nakładki na boki szuflad  oraz wewnętrzne organizery ułatwiające utrzymanie porządku. "Gamet Box" jest łatwy w montażu i regulacji, a sama konstrukcja umożliwia pełen wysuw i swobodny dostęp do całej zawartości szuflady.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ