Sypialnia Wiktoria. Fot. Mebin

Sypialnia Wiktoria. Fot. Mebin

  • Autor: bm
  • 11 paź 2016 14:15

Toaletka - praktyczny mebel w sypialni

Choć kształt toaletki zmieniał się przez stulecia, funkcja pozostała ta sama. Nadal jest to niewielki stolik z szufladami, nadstawką i lustrem służący kobiecej elegancji i zabiegom pielęgnacyjnym.

Producent: Mebin

Stylowa i romantyczna - taka jest toaletka Opium, która razem z praktyczną nadstawką z szufladkami, tapicerowanym stołkiem i dużym owalnym lustrem tworzy dobrany komplet w stylowej sypialni. Wykonana z naturalnej okleiny z elementami litego drewna posadowiona jest na ozdobnych, toczonych nogach. Stolik posiada pojemną, aksamitowaną szufladę, z mnóstwem przegródek na jubilerskie wyroby.

Piękna wysmukła linia toaletki Wiktoria na wysokich nogach jest doskonałym przykładem klasycznej elegancji. Wraz z nadstawką, lustrem i wygodnym stołkiem tworzy zestaw przeznaczony do luksusowej sypialni godnej pałacowych wnętrz lub apartamentów. Meble zostały wykonane z litego drewna i okleinowane naturalną okleiną. Kolor waniliowy interesująco podkreśla blat stolika w wybarwieniu wenge patyna.

Toaletka Verano świetnie wpisuje się w geometryczny minimalizm. Uproszczona, asymetryczna forma kryje w sobie wiele niespodzianek – po lekkim naciśnięciu frontu wysuwa się obszerna szuflada, z kolei w nodze toaletki, za drzwiczkami, mieszczą się trzy wygodne przegródki. Jeżeli dodamy do tego dwie szuflady w nadstawce, w komplecie Verano znajdziemy naprawdę dużo miejsca. Lite drewno dębowe i okleina naturalna, lakierowane powierzchnie blatów i obicia ze skóry ekologicznej tworzą ciekawe waniliowo - orzechowe połączenie materiałów, kolorów i faktur.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ