Marsala, GTV

Marsala, GTV

  • Autor: bm
  • 28 lip 2017 12:37 (aktualizacja: 28 lip 2017 12:48)

Uchwyty meblowe w kolorze mosiądzu

Uchwyty meblowe w kolorze mosiądzu wprowadzają do wnętrze klimat retro. Swojej "mosiężnej" odsłony doczekały się uchwyty z kolekcji GTV.

Producent: GTV

Ten drobny detal otulony przydymionym złotem ma to do siebie, że pasuje niemal do wszystkiego i prawie wszędzie wygląda dobrze – szczególnie w nowoczesnych i odważnych aranżacjach. W stylu glamour stworzy doskonały duet z kobiecym różem i połyskującą czernią, celowo postarzany dopełni industrialną przestrzeń loftu, a we wnętrzu inspirowanym vintage, zachwyci ciepłem i klimatem w stylu retro. Ale to nie wszystko – mosiądz uwielbia towarzystwo drewna, metalu, a nawet eleganckiej ceramiki. W zależności od wykończenia wybranego przez nas uchwytu, stanie się dopełnieniem aranżacji, harmonizując z wybranym stylem lub będzie stanowił kontrast dla otoczenia.

"Harmonijne połączenie nowoczesnego wzornictwa i sentymentalnego charakteru mosiądzu sprawia, że nie mogło go zabraknąć wśród naszych propozycji na zbliżający się sezon" – podkreśla Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV. – "Miękki łuk uchwytu Arche w kolorze mosiądzu szczotkowanego przyciągnie wzrok i stanie się swoistą dominantą na gładkiej powierzchni meblowego frontu. To zdecydowany, wyrazisty wzór o nieco eklektycznym charakterze – łączy w sobie bowiem delikatne zaokrąglenia ze stanowczą, geometryczną podstawą - mówi Joanna Repko - Subtelna i nieduża gałka Cento ma w sobie wiele uroku – jej wykończenie przynosi na myśl przedmiot, który niesie za sobą pewną historię, sprawiając wrażenie specjalnie postarzanej. Cento stanie się niezwykle ciekawym detalem na tle niemal każdej szuflady, komody, sekretarzyka czy nocnej szafki" – dodaje.

Swojego mosiężnego wariantu kolorystycznego doczekały się również dobrze znany uchwyt Marsala oraz gałka Terni.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ