Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Skil 2831. Fot. Bosch

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Skil 2831. Fot. Bosch

  • Autor: mg
  • 09 lis 2016 10:13

Wiertarko-wkrętarka do wymagających prac

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka "Skil 2831" to elektronarzędzie przeznaczone do wiercenia w drewnie i metalu oraz wkręcania. Mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewnia jej dużą wszechstronność. Z kolei akumulator narzędzia można naładować do pełna w ciągu zaledwie godziny.

Producent: Bosch

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka "Skil 2831 18 V" poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami związanymi z wierceniem w drewnie i metalu oraz wkręcaniem. Dzięki ładowarce z funkcją dokowania akumulator można naładować do pełna w ciągu godziny. Inne praktyczne funkcje, takie jak regulacja prędkości z hamulcem elektronicznym, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z automatyczną blokadą wrzeciona i oświetlenie punktowe LED, zapewniają jeszcze większy komfort pracy. Bieg zapewniający dużą prędkość obrotową służy do wiercenia, a drugi, dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, do wkręcania (np. dużych wkrętów). 

Wiertarko-wkrętarka "Skil 2831 18 V"wyposażona jest w technologię litowo-jonową, dzięki czemu nie występuje efekt pamięci, co pozwala na wielokrotne ładowanie akumulatora bez ryzyka obniżenia jego pojemności. Technologia ta chroni akumulator także przed samoczynnym rozładowaniem, kiedy narzędzie nie jest używane. System elektronicznej ochrony ogniw „ECP“ to zabezpieczenie akumulatora – w przypadku przeciążenia, przegrzania lub całkowitego rozładowania narzędzie jest automatycznie wyłączane. Standardowo przeładowanie, przegrzanie lub głębokie rozładowanie może skutkować skróceniem okresu eksploatacji lub uszkodzeniem akumulatora, a system elektronicznej ochrony ogniw „ECP“ chroni przed tymi zagrożeniami.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ