Fotel Tenaga Plus marki Homekraft. Fot. Homekraft

  • Autor: mg
  • 22 maj 2017 09:56 (aktualizacja: 22 maj 2017 10:22)

Wiszący fotel ogrodowy

Fotel "Tenaga Plus", o modnym, owalnym kształcie, wykonany jest z technorattanu o charakterystycznym splocie i stalowej (malowanej proszkowo) ramy. Kosz mocowany jest na łańcuchu, który umożliwia regulację wysokości zawieszenia siedziska i dostosowania go do wzrostu użytkownika.

Producent: Homekraft

Specjalny pas spina kosz siedziska ze stelażem, co gwarantuje bezpieczne wchodzenie i schodzenie z fotela oraz uniemożliwia zbytnie odchylenie. Aby fotel był stabilny, wyposażono go w plastikowe nóżki nakładane na podstawę. Wygodę zapewnia kształt fotela, umożliwiający przybranie różnych pozycji wypoczywania oraz miękkie poduchy: duża do siedzenia i mniejsza pod głowę. Fotel nie wymaga konserwacji ani impregnacji, jest odporny na działanie wody i promieniowania UV. Dostępne opcje kolorystyczne: brązowy (brązowy rattan/beżowa poduszka); beżowy (beżowy rattan/grafitowa poduszka).

Wymiary stelaża: średnica podstawy - 95 cm, wysokość - 195 cm. Średnica ramy: 42 mm, grubość ścianki ramy - 2,5 mm. Rozmiar siedziska: 85 cm x 64 cm x 102 cm.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ