Nowa sofa z kolekcji LCD firmy Noti. Fot. Noti

Nowa sofa z kolekcji LCD firmy Noti. Fot. Noti

  • Autor: mg
  • 29 wrz 2016 10:20 (aktualizacja: 29 wrz 2016 10:46)

Wzbogacona kolekcja na rynek kontraktowy

W tym roku na potrzeby zróżnicowanych pomieszczeń i obiektów, głównie rynku kontraktowego - hoteli, biur, miejsc publicznych - kolekcja "LCD" została poszerzona o mniejsze gabarytowo sofy 2- i 3-osobowe bez mechanizmu rozkładania. Nowym elementem kolekcji jest też fotel.

Producent: Noti

Autorką konceptu z 2012 roku jest Renata Kalarus. Kolekcja "LCD", inspirowana kształtem nowoczesnego telewizora, charakteryzuje się ultrasmukłą sylwetką - prostą i lekką wizualnie formą osadzoną na metalowych płozach. W modelach sof 3- i 4-osobowych, przeznaczonych zarówno do mieszkań, domów i loftów, jak i hoteli, został zastosowany system stopniowego odchylania oparcia. Dzięki temu mebel może służyć nie tylko do siedzenia, ale także leżenia i okazyjnego spania.
Wszystkie modele kolekcji posiadają specjalnie zaprojektowane poduszki oparciowe: duże, profilowane, odzwierciedlające kształt oparcia oraz - dostępne także z ozdobną kedrą - poduszki płaskie, prostokątne i opcjonalnie małe, miękkie, z funkcjonalnymi kieszeniami.
Cechą charakterystyczną jest także to, że projekt "LCD" zakłada dowolne zestawianie ze sobą różnych, pod kątem faktury czy koloru, tkanin na przodzie i tyle mebla.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ